Naše rádio vysíla pomocí internetového poskytovatele radioo.cz. Vysíláme z maleho domácího studia-foto doplníme. Princip vysílání je napsán v rubrice- o rádiu.   Internetové vysílání se dá spustit pomocí- vašeho prohížeče nebo programu na přehrávání hudby ve vašem počítači. Informace o rádi jso v pravém rohu pod online vysílání.


Tady můžeš napsat svou připomínku nebo to co se ti líbí.
náš e-mail - radiosweex@seznam.cz


Pokud si s námi chcete vyměnit bannery prosím napište nám. Pošlete nám odkaz na vaše stránky a html kod vašeho baneru at si ho můžeme umístit na stránky.


Free Banner Maker

Free Banner Maker

Free Banner Maker

 

 
 

Nová deska Lady Gaga vyjde 23. května 2011


Motiv detailu novinkyJak slíbila, tak učinila. Zpěvačka Lady Gaga dala na Nový rok vědět datum, kdy vyjde její třetí řadová deska. Album Born This Way můžeme čekat 23. května 2011.
Na Twitteru Lady Gaga se objevilo strohé oznámení: THE SONG - 2 13 11 THE RECORD 5 23, doplněné černobílou fotografií, na které má zpěvačka koženou bundu se jménem desky Born This Way

Znamená to, že očekávaná novinka od popové princezny vyjde 23. května 2011, titulní song pak bude k poslechu od neděle 13. února. Vzhledem k tomu, že tento den připadá na předávání cen Grammy, jichž může zpěvačka získat podle nominací až šest, předpokládá se, že singl premiérově zazní právě na ceremoniálu.Born This Way je třetí řadová deska Lady Gaga. Předchozí album The Fame Monster z roku 2009 si v roce 2010 koupilo 5,8 milionů lidí, což je suverénně nejvíce.

Na Kouli: Nejvíce vydělala kapela Bon Jovi. Nejvíce jsme kupovali Lady Gaga


 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one