Naše rádio vysíla pomocí internetového poskytovatele radioo.cz. Vysíláme z maleho domácího studia-foto doplníme. Princip vysílání je napsán v rubrice- o rádiu.   Internetové vysílání se dá spustit pomocí- vašeho prohížeče nebo programu na přehrávání hudby ve vašem počítači. Informace o rádi jso v pravém rohu pod online vysílání.


Tady můžeš napsat svou připomínku nebo to co se ti líbí.
náš e-mail - radiosweex@seznam.cz


Pokud si s námi chcete vyměnit bannery prosím napište nám. Pošlete nám odkaz na vaše stránky a html kod vašeho baneru at si ho můžeme umístit na stránky.


Free Banner Maker

Free Banner Maker

Free Banner Maker

 

 
 

Na svatbě prince Williama má hrát Paul McCartney

Motiv detailu rychlovky


Na svatbě prince Williama a jeho snoubenky Kate Middleton 29. dubna 2011 má údajně zahrát Beatle Paul McCartney. Důvod? Jeho hudba má podle páru světový přesah. „Nikdo jiný podle nich celý ceremoniál nezahájí lépe,“ řekl zdroj z okolí dvojice. McCartney se nechal nedávno slyšet, že pozvánku na svatbu obdržel a cítí se velmi poctěn. „William jde ve stopách jeho zesnulé matky, princezny Diany. I ona zvala na svatbu známé osobnosti,“ řekl zdroj deníku Daily Star. Tiskový mluvčí královské rodiny jakékoliv spekulace ohledně účasti McCartneyho odmítl. „Seznamy hostů ještě nejsou hotové.“ (sli)


 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one