Naše rádio vysíla pomocí internetového poskytovatele radioo.cz. Vysíláme z maleho domácího studia-foto doplníme. Princip vysílání je napsán v rubrice- o rádiu.   Internetové vysílání se dá spustit pomocí- vašeho prohížeče nebo programu na přehrávání hudby ve vašem počítači. Informace o rádi jso v pravém rohu pod online vysílání.


Tady můžeš napsat svou připomínku nebo to co se ti líbí.
náš e-mail - radiosweex@seznam.cz






Pokud si s námi chcete vyměnit bannery prosím napište nám. Pošlete nám odkaz na vaše stránky a html kod vašeho baneru at si ho můžeme umístit na stránky.


Free Banner Maker

Free Banner Maker

Free Banner Maker

 

 
 

Katy Perry, další host seriálu Jak jsem potkal vaši matku




Motiv detailu novinky



Americký seriál How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku) slibuje dalšího hvězdného hosta. Po Britney Spears se v díle nazvaném "Oh Honey" objeví zpěvačka Katy Perry. Bude hrát krásnou a naivní sestřenici studentky architektury Zoey. Katy už má za sebou roli v seriálu Simpsonovi.




Katy Perry měla úspěšný rok. Vdala se, natočila desku Teenage Dream, s hitem Firework vévodí americké singlové hitparádě a s rapperem Snoop Doggem natočila hit California Gurls, úspěšnou západopobřežní variantu na Empire State of Mind rappera Jay-Z a zpěvačky Alicie Keys

Po účasti v jednom díle seriálu Simpsonovi (Katy Perry dorazila na návštěvu k Simpsonovým...) teď dostala roli v populárním komediálním seriálu How I Met Your Mother (HIMYM). Zahrát si má nivní, ale zato krásnou Honey, sestřenku studentky architektury Zoey. Tu hraje Jennifer Morrison. "Katy je neuvěřitelný talent a my jsme nadšeni, že s ní můžeme spolupracovat," řekl spoluscenárista šesté série Carter Bays.



Zábavná Britney Spears

Před Katy Perry se v HIMYM objevila v roce 2008 i zpěvačka Britney Spears. "Byla tak zábavná. Netušila jsem, že má takový cit pro vtip," komentovala její výkon herečka Alyson Hannigan, která hraje postavu Lily.

V aktuální šesté sérii se objevila také frontmanka The Pussyacat Dolls Nicole Scherzinger. V epizodě Glitter si zahrála Jessicu Glitter, která nedopatřením zpívá erotické písničky v dětském kanadském pořadu, v němž jako teenager účinkovala i postava Robin alias Robin Sparkles.  


 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one