Naše rádio vysíla pomocí internetového poskytovatele radioo.cz. Vysíláme z maleho domácího studia-foto doplníme. Princip vysílání je napsán v rubrice- o rádiu.   Internetové vysílání se dá spustit pomocí- vašeho prohížeče nebo programu na přehrávání hudby ve vašem počítači. Informace o rádi jso v pravém rohu pod online vysílání.


Tady můžeš napsat svou připomínku nebo to co se ti líbí.
náš e-mail - radiosweex@seznam.cz


Pokud si s námi chcete vyměnit bannery prosím napište nám. Pošlete nám odkaz na vaše stránky a html kod vašeho baneru at si ho můžeme umístit na stránky.


Free Banner Maker

Free Banner Maker

Free Banner Maker

 

 
 

Gwyneth Paltrow bude zpívat s Cee Lo Greenem

Motiv detailu rychlovky


Herečka a nyní už i zpěvačka Gwyneth Paltrow se rozhodla věnovat muzice naplno. Poté, co byla nominována na Zlatý globus s písničkou Coming Home, přichází s další novinkou. Ráda by natočila duet F**k Yous muzikantem Cee Lo Greenem (poslechněte si), který nedávno vydal deskuThe Lady Killer. Písnička v jeho podání je nejúspěšnějším singlem z alba. 

Cee Lo Green se proslavil v roce 2006 spolu s Danger Mousem ve dvojiciGnarls Barkley s hitovkou Crazy. V televizním pořadu Good Morning America Paltrow řekla: "Vyměnili jsme si řadu e-mailů, ještě ale nevíme kam nás vítr zavane."  

Vedle pěvecké kariéry se Paltrow zaměřila i na hru na kytaru, na kterou ji učí manžel Chris Martin z Coldplay


 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one