Naše rádio vysíla pomocí internetového poskytovatele radioo.cz. Vysíláme z maleho domácího studia-foto doplníme. Princip vysílání je napsán v rubrice- o rádiu.   Internetové vysílání se dá spustit pomocí- vašeho prohížeče nebo programu na přehrávání hudby ve vašem počítači. Informace o rádi jso v pravém rohu pod online vysílání.


Tady můžeš napsat svou připomínku nebo to co se ti líbí.
náš e-mail - radiosweex@seznam.cz


Pokud si s námi chcete vyměnit bannery prosím napište nám. Pošlete nám odkaz na vaše stránky a html kod vašeho baneru at si ho můžeme umístit na stránky.


Free Banner Maker

Free Banner Maker

Free Banner Maker

 

 
 

O rádiu


S nápadem založit radio, přišel kolos o vánocích 2009 s tím, že by se vysílalo s klasickým FM vysílačem . Vysílání nezačalo z důvodů vadného tranzistoru.
Neuskutečněný sen stále nosil v hlavě, ale najednou přišla 15. července 2010 příležitost - rozjet radio po internetu. Ihned se začali zařizovat věci okolo vysílání :(schánění moderátorů , obnova stránek a vysílacího centra ). 
Radio se zaměřuje na posluchače okolo 10-20 let.
Naladit nás mužete pomocí všech počítačů připojených na internet.

Jak vysíláme.

Vysíláme z domácího studia obsahující dva počítače a hlavně připojení na internet.

Jak se pouští hudba.
Hudba a mluvení do eteru se dělá pomocí programu vyrtual Dj.

Jak se propojují moderátoři se studijem.
Moderátoři volají na druhý počítač na skyp, kde se poté propojí do eteru aby mohli mluvit.Když si bude moderátor chtít pustit následující písničku, tak se může po skypu přehrát.


 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one