Naše rádio vysíla pomocí internetového poskytovatele radioo.cz. Vysíláme z maleho domácího studia-foto doplníme. Princip vysílání je napsán v rubrice- o rádiu.   Internetové vysílání se dá spustit pomocí- vašeho prohížeče nebo programu na přehrávání hudby ve vašem počítači. Informace o rádi jso v pravém rohu pod online vysílání.


Tady můžeš napsat svou připomínku nebo to co se ti líbí.
náš e-mail - radiosweex@seznam.cz


Pokud si s námi chcete vyměnit bannery prosím napište nám. Pošlete nám odkaz na vaše stránky a html kod vašeho baneru at si ho můžeme umístit na stránky.


Free Banner Maker

Free Banner Maker

Free Banner Maker

 

 
 

5. 1. 2011 FOO FIGHTERS

Vytvořeno 16.01.2011 21:04:30 | Poslední změna 16.01.2011 21:32:38

Frontman Foo Fighters David Grohl potvrdil, že kapela u něj doma finišuje s přípravami sedmé studiové desky. Vyjít by měla na jaře, název zatím ale nemá. Z jedenácti skladeb, které na desce budou, není podle bývalého bubeníka Nirvany Grohla ani jedna ospalá balada. "Všechno jsme to natočili bez počítačů. Zní to prostě impozantně," řekl s tím, že o prvním singlu zatím nemá představu. "Těžká volba, zdá se, že těch singlů se na albu najde víc."

Novinka přichází po čtyřech letech od desky Echoes, Silence, Patience & Grace. Produkoval ji spolupracovník Nirvany a Green Day Butch Vig. S Grohlem se sešel poprvé od roku 1991, kdy s Nirvanou natáčeli desku Nevermind.

 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one