Naše rádio vysíla pomocí internetového poskytovatele radioo.cz. Vysíláme z maleho domácího studia-foto doplníme. Princip vysílání je napsán v rubrice- o rádiu.   Internetové vysílání se dá spustit pomocí- vašeho prohížeče nebo programu na přehrávání hudby ve vašem počítači. Informace o rádi jso v pravém rohu pod online vysílání.


Tady můžeš napsat svou připomínku nebo to co se ti líbí.
náš e-mail - radiosweex@seznam.cz


Pokud si s námi chcete vyměnit bannery prosím napište nám. Pošlete nám odkaz na vaše stránky a html kod vašeho baneru at si ho můžeme umístit na stránky.


Free Banner Maker

Free Banner Maker

Free Banner Maker

 

 
 

3. 1. 2011 M.I.A.

Vytvořeno 16.01.2011 20:50:27 | Poslední změna 16.01.2011 21:29:18

Rapperka M.I.A. se nechala inspirovat causou okolo serveru WikiLeaks, který zveřejnil řadu tajných dokumentů týkajících se zahraniční politiky USA, a dala dohromady osmnáct tracků, jež jsou nyní zdarma ke stažení na webu Vickileekx.com. Mixtape M.I.A. umístilana adresu, již pro tento účel zakoupila. Zpěvačka citovala šéfa WikiLeaks Juliana Assange a dodala: „Můžou mít tyhle úniky nezamýšlené následky?" Na albu se kromě samotné rapperky podílela i řada dalších spřátelených umělců.

Tracklist:
The World, Bamboo Go, Illy Girl, Super Tight, Let Me Hump You, WWW/Meds/Feds, Steppin/Up, Go At It, Vicki Intermission, Gen-N-E-Y, Bad Girls, Dutch Dutch, Marsha/Britney, Tamil Beat Munchi, Listen Up, MudersoundsMunchi, You My Love (feat. Rosaly), Get Around

 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one