Naše rádio vysíla pomocí internetového poskytovatele radioo.cz. Vysíláme z maleho domácího studia-foto doplníme. Princip vysílání je napsán v rubrice- o rádiu.   Internetové vysílání se dá spustit pomocí- vašeho prohížeče nebo programu na přehrávání hudby ve vašem počítači. Informace o rádi jso v pravém rohu pod online vysílání.


Tady můžeš napsat svou připomínku nebo to co se ti líbí.
náš e-mail - radiosweex@seznam.cz


Pokud si s námi chcete vyměnit bannery prosím napište nám. Pošlete nám odkaz na vaše stránky a html kod vašeho baneru at si ho můžeme umístit na stránky.


Free Banner Maker

Free Banner Maker

Free Banner Maker

 

 
 

17.1. 2011 Victoria Beckham

Vytvořeno 17.01.2011 19:04:21 | Poslední změna 17.01.2011 19:23:01


Motiv detailu novinkyThings will never be the same again, zpívala někdejší spice girl Melanie C. Věci už nikdy nebudou stejné by si mohla zazpívat i další bývalá hvězda legendárního girl bandu Victoria Beckham. Zbavila se totiž jednoho z pilířů svého úspěchu - prsních implantátů.
Únorové vydání britské varianty módního magazínu Vogue s Victorií Beckham, která ohlásila, že je počtvrté těhotná, se ještě ani nedostalo na pulty, a už probouzí vášně. Objevily se totiž zvěsti, že manželka fotbalové legendy, modelka a bývalá popová hvězda ze Spice Girls si nechala odstranit prsní implantáty. A to je něco pro náš Šrumec v showbizu.Děti mohou dumlat dudlík, ne? 

“Victoria Beckham prošla dlouhou cestu,” popisuje Vogue zpěvaččin módní vývoj. “Nosila kožené oblečky, elegantní fuchsiové róby... Na naše interview však přišla v červených kožených kalhotách a na životohrožujících podpatcích.” 

Následuje dlouhý a mnohem detailnější popis Victoriina vzhledu zakončený zásadním sdělením: silikonové poprsí slavné Posh chybí. “Je nadobro pryč," potvrdila zpěvačka.  

Jak napsal blog maniakálních fanoušků celebrit, těhotná Victoria si asi uvědomila, že pokud její dítě (na svět má přijít v létě) bude chtít mermomocí dumlat silikon, stačí mu dát dudlík.Spice Girls  


Zblázní se Justin Bieber? Ano, říká někdejší teen-hvězda

Náctileté hvězdičky popkultury nejsou nic nového pod sluncem. Důkazem je dnes čtyřicetiletá Debbie Gibson, která se v sedmnácti stala nejmladším interpretem, jenž napsal, nahrál a nazpíval píseň ze špičky hitparády - jmenovala seFoolish Beat. Tato žena nedávno promluvila o Justinu Bieberovi.Debbie Gibson - Foolish Beat“Je toho moc a je to příliš brzo,” prohlásila bývalá zpěvačka. “Lidé si musí pamatovat, že i když je mladý člověk vyspělý umělecky, emocionálně je pořád dítě. Kdybych mu mohla něco vzkázat, řekla bych, že nadlidé neexistují. I on by si měl vzít volno, kdy potřebuje, jinak se se dříve nebo později zblázní.” Justin Bieber - One Time
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one