Naše rádio vysíla pomocí internetového poskytovatele radioo.cz. Vysíláme z maleho domácího studia-foto doplníme. Princip vysílání je napsán v rubrice- o rádiu.   Internetové vysílání se dá spustit pomocí- vašeho prohížeče nebo programu na přehrávání hudby ve vašem počítači. Informace o rádi jso v pravém rohu pod online vysílání.


Tady můžeš napsat svou připomínku nebo to co se ti líbí.
náš e-mail - radiosweex@seznam.cz


Pokud si s námi chcete vyměnit bannery prosím napište nám. Pošlete nám odkaz na vaše stránky a html kod vašeho baneru at si ho můžeme umístit na stránky.


Free Banner Maker

Free Banner Maker

Free Banner Maker

 

 
 

14. 1. 2011 GORILLAZ

Vytvořeno 16.01.2011 21:43:20 | Poslední změna 16.01.2011 21:45:28

Gorillaz představili nového, pátého člena, který vzešel z hlasování fanoušků loni v listopadu. Jmenuje se Evangelista a má být jakýmsi opakem Boogiemana. Ten se ve velkém poprvé objevil v klipu Stylo. "Evangelista je v podstatě ten samý člověk, ale má obrácený charakter. Je to světlo Boogiemanova stínu," říká kapela.

Jestli je ale Evangelista on nebo ona, není jasné. Místo hlavy bude mít Evangelista rybu. Vymyslel ji člen komunity Gorillaz jménem jirouta, dotáhl ji výtvarník a designová hlava Gorillaz Jamie Hewlett. Na oba návrhy se podívejte na webu Gorillaz.

 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one