Naše rádio vysíla pomocí internetového poskytovatele radioo.cz. Vysíláme z maleho domácího studia-foto doplníme. Princip vysílání je napsán v rubrice- o rádiu.   Internetové vysílání se dá spustit pomocí- vašeho prohížeče nebo programu na přehrávání hudby ve vašem počítači. Informace o rádi jso v pravém rohu pod online vysílání.


Tady můžeš napsat svou připomínku nebo to co se ti líbí.
náš e-mail - radiosweex@seznam.cz


Pokud si s námi chcete vyměnit bannery prosím napište nám. Pošlete nám odkaz na vaše stránky a html kod vašeho baneru at si ho můžeme umístit na stránky.


Free Banner Maker

Free Banner Maker

Free Banner Maker

 

 
 

10. 1. 2011 WILL.I.AM

Vytvořeno 16.01.2011 21:34:02 | Poslední změna 16.01.2011 21:37:08

Will.i.am, frontman Black Eyed Peas, se nechal slyšet, že v šuplíku má několik písniček, které rozdělal s Michaelem Jacksonem. Fanouškům je ale z úcty k Jacksonovi nikdy nenabídne. „Moc bych je chtěl světu ukázat, ale to je jako přát si, aby byl Michael zase mezi živými... Prostě vím, že by nechtěl, aby skladby v tomhle stavu někdo viděl. Byl perfekcionista," říká Will.i.am .

I proto se jasně postavil proti vydání posmrtného alba Michael. „Ať už to vydal - a tedy na tom vydělává - kdokoliv, nemá špetku citu. Jako kdyby nebylo dost jasné, čím vším za svého života přispěl. Byl výjimečný umělec a ta deska je podle mého názoru jeho památku nectí. Michaelovy písničky jsou hotové ve chvíli, kdy to řekne on. Možná, že kdybych s ním nepracoval, díval bych se na celou věc jinak. Ale z naší spolupráce vím, jak pečlivý byl," dodává.

 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one