Naše rádio vysíla pomocí internetového poskytovatele radioo.cz. Vysíláme z maleho domácího studia-foto doplníme. Princip vysílání je napsán v rubrice- o rádiu.   Internetové vysílání se dá spustit pomocí- vašeho prohížeče nebo programu na přehrávání hudby ve vašem počítači. Informace o rádi jso v pravém rohu pod online vysílání.


Tady můžeš napsat svou připomínku nebo to co se ti líbí.
náš e-mail - radiosweex@seznam.cz


Pokud si s námi chcete vyměnit bannery prosím napište nám. Pošlete nám odkaz na vaše stránky a html kod vašeho baneru at si ho můžeme umístit na stránky.


Free Banner Maker

Free Banner Maker

Free Banner Maker

 

 
 

10. 1. 2011 LADY GAGA

Vytvořeno 16.01.2011 21:22:50 | Poslední změna 16.01.2011 21:25:11
Společnost Polaroid jmenovala Lady Gaga kreativní ředitelkou řady Polaroid Grey Label, pod níž se skrývají supermoderní mobilní tiskárny, digitální kamery a speciální brýle. Ty fungují na principu klasického fotoaparátu s tím rozdílem, že obrázek, který vyfotí, se ihned objeví na LCD obrazovce, jež je součástí brýlí. Ostatní lidé tak mohou vidět přesně to, co vidí fotografující. „Považuji se za vizionářku, nikoliv pouze za zpěvačku. Jsem umělkyně. Přináším Polaroidu své nápady, lásku k módě, technologiím a budoucnosti," napsala v tiskové zprávě zpěvačka, která se na začátku kariéry nechávala fotit se speciálními "televizními" brýlemi. Tiskárna půjde na trh v květnu a bude stát okolo 150 dolarů (2800 Kč), kamery a brýlí se dočkáme až později. O celé spolupráci si můžete přečíst také na webu Lady Gaga.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one